Sledovat seriál Big Ben: Smrt kouzelníka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Big Ben: Smrt kouzelníka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1398 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Big Ben: Smrt kouzelníka
  Sledovat Big Ben: Smrt kouzelníka online
Žánr:
Krimi
Režie:
Wolfgang F. Henschel
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Kommisar Benno Berghammer), Katharina Abtová (Nadine Richter), Moritz Lindbergh (Staatsanwalt Lenz), Gerald Alexander Held (Meidenbauer), Norbert Mahler (Polizist Schmidt), Norbert Heckner (Dr. Sprung)
Scénář:
Andreas Föhr, Thomas Letocha, Claus Peter Hant
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...

Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko