Sledovat seriál Big Ben: Cirkusový vzduch online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Big Ben: Cirkusový vzduch online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1051 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Big Ben: Cirkusový vzduch na !
  Sledovat Big Ben: Cirkusový vzduch online
Žánr:
krimi
Režie:
Werner Masten
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Benno Berghammer), Katerina Jacob (Sabrina Lorenz), Ruth Drexelová (Resi Berghammer), Michael Mittermeier (Kiening jr.), Ulrike Krienerová (Madeleine Gertlach), Diana Körnerová (Dr. Zirner)
Země:
Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...

Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski