Seriál Big Ben

Sledovat seriál
Big Ben
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...
Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.

Žánr: Krimi
Režie: Walter Bannert
Hrají a postavy: Ottfried Fischer (Benno Berghammer), Katerina Jacob (Sabrina Lorenz), Ruth Drexelová (Resi Berghammer), Gerd Anthoff (Anton Rambold), Toni Berger (Ulrich Glann), Hans Peter Hallwachs (Matern)
Scénář: Claus Peter Hant
Země: Německo
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko