Sledovat seriál Bez vědomí online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Bez vědomí online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Bez vědomí
  Sledovat Bez vědomí online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Ivan Zachariáš
Hrají a postavy:
Tatiana Pauhofová (Marie 6 dílů, 2019), Ivan G'Vera (Jizva 6 dílů, 2019), Jan Vlasák (6 dílů, 2019), Lenka Vlasáková (6 dílů, 2019), Martin Hofmann (5 dílů, 2019), Eugen Libezniuk (4 díly)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2019
Popis:
Rok 1989. Marie je profesionální houslistka, která před 12 lety se svým mužem, pronásledovaným disidentem Viktorem, uprchla z totalitního Československa do Británie. Teď se ale vítr začíná pomalu obracet a ve vzduchu visí změna. Marie by toho ráda využila a po letech konečně navštívila svou rodinu. Jenže brzy po návratu do Prahy se ukazuje, že to byla osudová chyba. Viktor za dramatických okolností zmizí a není jisté, zda je vůbec naživu. Marie chce za každou cenu zjistit, co se s ním stalo. Co když však není na pravdu připravena? Ukazuje se totiž, že Viktora nehledá jen ona, ale i tajné služby několika států. A čas utíká čím dál rychleji, protože pád železné opony se blíží...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski