Sledovat seriál
Bez vědomí
online

Seriál Bez vědomí
  Trailer k pořadu Bez vědomí Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Bez vědomí online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1606 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Rok 1989. Marie je profesionální houslistka, která před 12 lety se svým mužem, pronásledovaným disidentem Viktorem, uprchla z totalitního Československa do Británie. Teď se ale vítr začíná pomalu obracet a ve vzduchu visí změna. Marie by toho ráda využila a po letech konečně navštívila svou rodinu. Jenže brzy po návratu do Prahy se ukazuje, že to byla osudová chyba. Viktor za dramatických okolností zmizí a není jisté, zda je vůbec naživu. Marie chce za každou cenu zjistit, co se s ním stalo. Co když však není na pravdu připravena? Ukazuje se totiž, že Viktora nehledá jen ona, ale i tajné služby několika států. A čas utíká čím dál rychleji, protože pád železné opony se blíží...

Žánr: Thriller, Drama
Hrají a postavy: Tatiana Pauhofová (Marie 6 dílů 2019), Ivan G'Vera (Jizva 6 dílů 2019), Jan Vlasák (6 dílů 2019), Lenka Vlasáková (6 dílů 2019), Martin Hofmann (5 dílů 2019), Eugen Libezniuk (4 díly)
Scénář: Ondrej Gabriel
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 78 %

Seznam epizod

(1) Bez vědomí - sledovat
(2) Bez vědomí - sledovat
(3) Bez vědomí - sledovat
(4) Bez vědomí - sledovat
(5) Bez vědomí - sledovat
(6) Bez vědomí - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko