Sledovat seriál Batesův motel online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Batesův motel online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1151 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, mysteriózní, thriller Batesův motel na ČT2!
  Sledovat Batesův motel online
Žánr:
drama, horor, mysteriózní, thriller
Režie:
Olatunde Osunsanmi
Hrají a postavy:
Vera Farmigaová (matka), Freddie Highmore (Norman Bates), Max Thieriot (Dylan Massett), Olivia Cooke (Emma Decody), Nestor Carbonell (Alex Romero), Natalia Cordova (Julia Ramos)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Motel Seafairer, stojící na okraji přímořského městečka White Pine Bay, zakoupí vdova Norma Luise Batesová, která zde hledá nový domov pro sebe a svého dospívajícího syna Normana. Nastěhují se do starého viktoriánského domu nad Seafairerem, který přejmenují na BATES MOTEL. Oba se seznamují s životem ve městě a obyvatelsvo je k nim celkem přátelské, až na šerifa Alexe Romera, který jakoby tušil, že ho už brzy čeká spousta práce. Komplikovaný vztah matky a jejího syna, ze kterého se jednou stane jeden z nejslavnějších psychopatů filmového plátna Norman Bates, nám přiblíží tento seriálový prequel ke slavnému hororu Alfreda Hitchcocka PSYCHO.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski