Sledovat seriál Barva kouzel: Lehké fantastično II online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Barva kouzel: Lehké fantastično II
  Trailer k pořadu Barva kouzel: Lehké fantastično II   Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Vadim Jean
Hrají a postavy:
David Jason (Rincewind), Sean Astin (Twoflower), Tim Curry (Trymon), Jeremy Irons (Patrician), Brian Cox (komentátor), Christopher Lee (smrt)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Příběh odehrávající se na fantastické planetě Zeměploše, která cestuje na zádech gigantické želvy A´Tuin vesmírem. S naprosto neschopným čarodějem Mrakoplašem, který zná jen jedno zaklínadlo, s Dvoukvítkem, prvním zeměplošským turistou, a jeho poslušným Zavazadlem...

S neschopným čarodějem Mrakoplašem, který zná jen jedno zaklínadlo. Spolu s Dvoukvítkem, prvním zeměplošným turistou, se podíváme na okraj Zeměplochy.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko