Sledovat seriál American Horror Story: Hotel online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu American Horror Story: Hotel online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller, fantasy, science fiction American Horror Story: Hotel na Prima Cool!
  Sledovat American Horror Story: Hotel online
Žánr:
drama, horor, thriller, fantasy, science fiction
Režie:
Bradley Buecker
Hrají a postavy:
Kathy Batesová (Constable), Sarah Paulsonová (Constable), Evan Peters (Constable), Wes Bentley (Constable), Matthew Bomer (Constable), Chloë Sevignyová (Constable)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Připravte se na pořádné psycho

American Horror Story je americký hororový televizní seriál, jehož tvůrci a produkčními jsou Ryan Murphy a Brad Falchuk. Každá série je minisérie se samostatným příběhem, sledující různé postavy. První série, zpětně pojmenovaná American Horror Story: Murder House (nebo jen The House), se odehrává v současnosti a sleduje příběh rodiny, která se nastěhuje do obnoveného sídla v Los Angeles. Brzy zjistí, že dům je obýván jeho někdejšími obyvateli. Druhá série s názvem American Horror Story: Asylum, jejíž hlavní dějová linka se odehrává vedlejší v současnosti, sleduje osudy pacientů, lékařů a jeptišek, kteří obývají instituci pro léčbu duševně nemocných zločinců.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.