Sledovat seriál American Horror Story: Asylum: Mroczny kuzyn online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu American Horror Story: Asylum: Mroczny kuzyn online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1150 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, horor, mysteriózní, science fiction, thriller American Horror Story: Asylum: Mroczny kuzyn na !
  Sledovat American Horror Story: Asylum: Mroczny kuzyn online
Žánr:
drama, fantasy, horor, mysteriózní, science fiction, thriller
Režie:
Michael Rymer
Hrají a postavy:
Zachary Quinto (Dr. Oliver Thredson), Joseph Fiennes (Monsignor Timothy Howard), Sarah Paulsonová (Lana Winters), Evan Peters (Kit Walker), Lily Rabeová (Sister Mary Eunice McKee), Lizzie Brocheréová (Grace Bertrand)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Připravte se na pořádné psycho

American Horror Story je americký hororový televizní seriál, jehož tvůrci a produkčními jsou Ryan Murphy a Brad Falchuk. Každá série je minisérie se samostatným příběhem, sledující různé postavy. První série, zpětně pojmenovaná American Horror Story: Murder House (nebo jen The House), se odehrává v současnosti a sleduje příběh rodiny, která se nastěhuje do obnoveného sídla v Los Angeles. Brzy zjistí, že dům je obýván jeho někdejšími obyvateli. Druhá série s názvem American Horror Story: Asylum, jejíž hlavní dějová linka se odehrává vedlejší v současnosti, sleduje osudy pacientů, lékařů a jeptišek, kteří obývají instituci pro léčbu duševně nemocných zločinců.
Hodnocení:
81 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski