Sledovat seriál Akta X online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Akta X online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, science fiction, thriller, krimi Akta X na Prima Cool!
  Sledovat Akta X online
Žánr:
drama, záhady, science fiction, thriller, krimi
Režie:
Chris Carter
Hrají a postavy:
David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Andersonová (Dana Scullyová), Mitch Pileggi (Walter Skinner), Barbara Hersheyová (Erika Price), Joel McHale (Tad O'Malley), Annabeth Gishová (Monica Reyesová)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2018
Popis:
Pravda je někde tam venku...

Agent Fox Mulder a agentka Dana Scullyová jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostaly na stůl této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky.
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski