Sledovat seriál Agresivní virus online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agresivní virus online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller, sci-fi Agresivní virus na Prima Cool!
  Sledovat Agresivní virus online
Žánr:
drama, horor, thriller, sci-fi
Režie:
J. Miles Dale
Hrají a postavy:
Corey Stoll (Ephraim Goodweather), David Bradley (Abraham Setrakian), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Richard Sammel (Thomas Eichorst), Natalie Brownová (Kelly Goodweather)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Boeing 777 přistane na letišti JFK a je připraven na své rozjezdové dráze, když náhle všechna elektronika vypadne. Všechna okna jsou zastíněna, světla vypnutá, komunikační kanály bez odezvy. Posádka venku neví kde je problém, až na tým Dr. Ephraima Goodweathera, šéfa tzv. Kanárského projektu, týmu, který se zabývá biologickými hrozbami. Na palubě letadla najdou na dvě stovky mrtvol a čtyři přeživší. Situace se začíná komplikovat, když se mrtvoly začnou ztrácet z márnice. Goodweather a tým jeho pomocníků se ocitnou v souboji s těmito zombií a jsou postaveny před nelehký úkol chránit nejen své blízké, ale i celé město.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski