Sledovat seriál Agenti S.H.I.E.L.D. online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 107 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1127 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Agenti S.H.I.E.L.D.
  Sledovat Agenti S.H.I.E.L.D. online
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Kevin Tancharoen
Hrají a postavy:
Clark Gregg (Phil Coulson), Ming-Naová (Melinda May), Brett Dalton (Grant Ward), Chloe Bennet (Daisy 'Skye' Johnson), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Ne všichni hrdinové jsou suproví

Seriál z dílny Marvel Cinematic Universe o práci agentů mezinárodní organizace S.H.I.E.L.D. Seriál navazuje na film Avengers z roku 2012. Hlavním úkolem S.H.I.E.L.D. je chránit Zemi před domácím a mimozemským nebezpečím. Za tímto účelem sestavila organizace tým Avengers, která zahrnuje několik jedinců s obrovskou silou a nadpřirozenými schopnostmi.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski