Sledovat seriál Agathe: Sonáta smrti online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agathe: Sonáta smrti online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1150 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Sonáta smrti na Kino Barrandov, Barrandov Krimi!
  Sledovat Agathe: Sonáta smrti online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Helmut Metzger
Hrají a postavy:
Ruth Drexelová (Agathe Heiland / ...), Hans-Peter Korff (Cornelius Stingermann), Maximilian Krückl (Kommissar Krefeld / ...), Barbara Bauerová (Fräulein Buchecker / ...), Martin Walch (Postbote Gruber), Martina Maria Reichert (Constable)
Země:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Ruth Drexlerová jako Agatha Heilandová se s přítelem Corneliusem vydá na výlet k jezeru. Na druhém břehu, v době konání párty záhadně zemře mladá žurnalistka. Hlavním podezřelým je komisař Krefeld, který přišel navštívit přátele a jako posledního ho viděli s mrtvou ženou. Agátha se snaží kolegovi pomoci a posvítí si na jeho přátele.
Hodnocení:
46 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski