Sledovat seriál Agathe: Nebezpečná hra online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agathe: Nebezpečná hra online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1154 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Nebezpečná hra na Barrandov Krimi!
  Sledovat Agathe: Nebezpečná hra online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Helmut Metzger
Hrají a postavy:
Ruth Drexelová (Agathe Heiland), Hans-Peter Korff (Cornelius Stingermann), Maximilian Krückl (Markus Krefeld), Barbara Bauerová (Fräulein Buchecker), Karen Breeceová (nouzový lékař), Karsten Dahlem (Armin Reichel)
Země:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Ruth Drexlerová jako Agatha Heilandová se s přítelem Corneliusem vydá na výlet k jezeru. Na druhém břehu, v době konání párty záhadně zemře mladá žurnalistka. Hlavním podezřelým je komisař Krefeld, který přišel navštívit přátele a jako posledního ho viděli s mrtvou ženou. Agátha se snaží kolegovi pomoci a posvítí si na jeho přátele.
Hodnocení:
46 %
Sledujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski