Sledovat seriál 2 Broke Girls online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu 2 Broke Girls online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat 2 Broke Girls online
Žánr:
komedie, sitcom
Režie:
Don Scardino
Hrají:
Kat Denningsová (Max Black), Beth Behrs (Caroline Channing), Julio Cesar (účastník na večeři), Garrett Morris (Earl), Jonathan Kite (Oleg), Matthew Moy (Han Lee)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
PRO7

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.