Sledovat seriál 101 dalmatyńczyków online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu 101 dalmatyńczyków online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný 101 dalmatyńczyków na !
  Sledovat 101 dalmatyńczyków online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný
Režie:
Victor Cook, Skip Jones, Ken Boyer, Rick Schneider, Peter Ferk, Tony Craig
Hrají a postavy:
Kath Soucieová (Cadpig / ...), Tara Strongová (Spot / ...), Jeff Bennett (Lt. Pug / ...), Frank Welker (Scorch / ...), April Winchellová (Cruella de Vil), Charlotte Raeová (chůva)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Boj mezi dobrem a zlem se dostal až ke psům.

Poté, co překazili ďábelský plán Cruelly DeVilové udělat kožich ze štěněčí kůže, se rodina Dearlyových (Roger a Anit Dearlyovi, chůva, Pongo, Perdita, jejich 15 štěňat a 84 adoptovaných štěňat) stěhuje do nového domu na venkově. Tento díl se soustředí na tři štěnata Ponga a Perdity, odvážného Luckyho, Rollyho a Cadpig. Společně s kamarádem kuřetem jménem Spot, brání svůj nový domov před Cruellou DeVil (šéfkou Anity a zároveň jejich novou sousedkou), neustále se dostávají do potíží a zažívají nejrůznější dobrodružství kolem farmy.
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski