Přehrajte si Zloba - Královna černé magie online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Zloba - Královna černé magie
  Trailer k pořadu Zloba - Královna černé magie   Sledovat Zloba - Královna černé magie online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller
Režie:
Robert Stromberg
Hrají a postavy:
Angelina Jolieová (Zloba (Regina Řandová)), Elle Fanningová (Růženka (Barbora Šedivá)), Sharlto Copley (Stefan (David Novotný)), Lesley Manvilleová (Žmolka (Petra Hobzová)), Imelda Stauntonová (Střelka (Jaroslava Brousková)), Juno Templeová (Plevelka (Anna Suchánková))
Scénář:
Charles Perrault, Winston Hibler, Erdman Penner, Wilhelm Grimm, Jacob Grimm, Linda Woolverton
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nevěřte pohádkám.

Snímek Zloba - Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko