Přehrajte si Whiskey zloděj online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Whiskey zloděj
  Trailer k pořadu Whiskey zloděj   Sledovat Whiskey zloděj online
Žánr:
Akční, Životopisný, Dobrodružný, Drama, Krimi
Režie:
Nimród Antal
Hrají a postavy:
Bence Szalay (Ambrus Attila - a Viszkis), Zoltán Schneider (Bartos László nyomozó), Viktor Klem (Bota Géza), Piroska Móga (Kateřina), Andor Lukáts (Pap), Barnabás Szabó (Attila gyermekkorában)
Scénář:
Nimród Antal
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Mezi lety 1993 a 1999 zvládl jediný muž v Budapešti vykrást 29 finančních institucí. Banky, pošty a dokonce i cestovní kanceláře padly za oběť jeho zločineckému běsnění. Policie zůstávala celých šest let beze stop a bez naděje, že by pachatele chytila. Jediné, co po něm na místech činu zůstávalo, byla vůně whisky. A tak se zrodil "Whisky zloděj", který nikdy nikomu fyzicky neublížil. Mnozí začali jeho eskapády dychtivě sledovat skrze média. Jeho totožnost byla nakonec odhalena - Whisky zlodějem nebyl nikdo jiný než přistěhovalec z Transylvánie jménem Attila Ambrus, shodou okolností také brankář jednoho z největších hokejových týmů ve městě. Policie ho konečně dopadla... nebo si to aspoň myslela.
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko