Přehrajte si Westworld online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Westworld
  Sledovat Westworld online
Žánr:
Science Fiction, Thriller, Western
Režie:
Jonathan Nolan, Jonny Campbell, Richard J. Lewis, Michelle Maxwell MacLaren, Neil Marshall, Vincenzo Natali
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Ed Harris (man in black), Evan Rachel Woodová (Dolores Abernathy), James Marsden (Teddy Flood), Thandie Newtonová (Maeve Millay), Jeffrey Wright (Bernard Lowe)
Scénář:
Michael Crichton, Jonathan Nolan, Lisa Joy, Ed Brubaker, Dominic Mitchell, Daniel Thomsen
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy... Dramatický seriál z produkce HBO je temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Westworld nám představí svět, kde se protíná blízká budoucnost s minulostí, s níž se dá dle představivosti manipulovat. Svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou.
Hodnocení:
91 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko