Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Vincentův svět
  Sledovat 1409 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Sitcom
Režie:
Daniel Attias
Hrají a postavy:
Kevin Connolly (Eric Murphy), Adrian Grenier (Vincent Chase), Kevin Dillon (Johnny 'Drama' Chase), Jerry Ferrara (želva), Jeremy Piven (Ari Gold), Debi Mazarová (Shauna)
Země:
USA
Rok výroby:
2004-2011
Popis:
Jeho sláva je jejich bohatstvím.

Fanynky. Patolízalové. Paparazzi. Bulvární plátky. Drogy. Sex. Chlast. Peníze. Není snadné být slavný. Vince sebou z newyorského Queensu do Los Angles přivedl tři nejlepší kamarády. Společně vychutnávají vzestupy a prožívají pády v Hollywoodu, kde se sází vysoko a peníze i pokušení jsou větší než kdekoliv jinde.
Hodnocení:
82 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko