Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Ukradené Vánoce / Ukradené Vánoce Tima Burtona
  Trailer k pořadu Ukradené Vánoce / Ukradené Vánoce Tima Burtona   Sledovat 1738 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Muzikály, Rodinný
Režie:
Henry Selick
Hrají a postavy:
Danny Elfman (Jack Skellington /Barrel/Clown with the Tear away), Chris Sarandon (Jack Skellington (hlas)), Catherine O'Haraová (Sally/Shock (hlas)), William Hickey (Dr. Finkelstein (hlas)), Glenn Shadix (Mayor (hlas)), Paul Reubens (Lock (hlas))
Scénář:
Tim Burton, Michael McDowell, Caroline Thompson
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Vládce městečka Haloween, kostlivec s dýňovou hlavou, se ocitne v sousedním Vánočním městě plném jasných barev a radostné atmosféry. Rozhodne se uspořádat si Vánoce podle vlastních představ tím, že unese Santu Clause a převezme jeho roli.
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko