Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Tsunami: Následky
  Trailer k pořadu Tsunami: Následky   Sledovat 1740 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Bharat Nalluri
Hrají a postavy:
Hugh Bonneville (Tony Whittaker), Gina McKeeová (Kim Peabodyová), Samrit Machielsen (Than), Grirggiat Punpiputt (Pravat Meeko), Toni Colletteová (Kathy Grahamová), Kate Ashfieldová (Ellen)
Scénář:
Abi Morgan
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Příběh těch, kteří přežili.

V roce 2004 se celý svět otřásl pod úderem tsunami, která zpustošila pobřeží Thajska. Stovky tisíc lidí příšly o život. Ti, kteří přežili navždy ztratili nevinnost. Mini-série společnosti HBO, natočená podle skutečné události, vypráví příběh skupiny lidí, jejichž životy byly nezvratně poznamenány jednou z největších přírodních katastrof v historii.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko