Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
The Wire - Špína Baltimoru
  Sledovat 1639 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Clément Virgo
Hrají a postavy:
Dominic West (Det. James 'Jimmy' McNulty), John Doman (Maj. William A. Rawls), Idris Elba (Russell 'Stringer' Bell), Frankie Faison (Dep. Comm. for Operations Ervin H. Burrell), Larry Gilliard Jr. (D'Angelo Barksdale), Wood Harris (Avon Barksdale)
Scénář:
David Simon, Ed Burns
Země:
USA
Rok výroby:
2002-2008
Popis:
Realistický kriminální seriál HBO vypráví o vyšetřování případů spjatých s drogami a vraždami v Baltimore. Zachycuje svět plný úskoků i stálého sledování, v němž lze snadno překročit tenkou hranici mezi dobrem a zlem, zločinem a trestem.
Hodnocení:
93 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko