Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Talentovaný pan Ripley
  Trailer k pořadu Talentovaný pan Ripley   Sledovat 1645 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller, Dobové drama
Režie:
Anthony Minghella
Hrají a postavy:
Matt Damon (Tom Ripley), Gwyneth Paltrowová (Marge Sherwood), Jude Law (Dickie Greenleaf), Cate Blanchettová (Meredith Logue), Philip Seymour Hoffman (Freddie Miles), Jack Davenport (Peter Smith-Kingsley)
Scénář:
Anthony Minghella
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Jak daleko jste ochotni zajít, abyste se stali někým jiným. Tom Ripley žádnou takovou hranici nezná.

Onen talentovaný pan Ripley je mladý muž, který sice zatím neví, co by chtěl v životě dělat, ale přitom má zcela jasnou představu, jak by chtěl svůj život prožít. Každopádně v přepychu, bez práce, užívat si života na krásných místech, mít krásné ženy a prostě jet na plno. Jenomže tohle vše, co Tom Ripley zatím nemá, to má Dickie Greenleaf a Tom to chce za každou cenu získat. Když je Dickieho bohatým otcem poslán do slunné Itálie, aby přesvědčil lenošného synka a geniálního playboye o návratu domů, je pochopitelně Dickieho způsobem života okouzlen. Nádherná vila, výlety do Říma, prvotřídní hotely, krásná přítelkyně... Dickie je nejprve nově příchozím pobaven, ale brzy mu ztuhne úsměv na rtech. Tom se totiž nezastaví před ničím, aby si mohl navždy užívat života bohatých...
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko