Přehrajte si Starsky & Hutch online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Starsky & Hutch
  Trailer k pořadu Starsky & Hutch   Sledovat Starsky & Hutch online
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Todd Phillips
Hrají a postavy:
Ben Stiller (David Starsky), Owen Wilson (Ken Hutchinson), Snoop Dogg (Medvěd), Fred Williamson (Kapitán Doby), Vince Vaughn (Reese Feldman), Juliette Lewisová (Kitty)
Scénář:
William Blinn, Stevie Long, John O'Brien, Todd Phillips, Scot Armstrong
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Když si lotr o to říká, chytíme ho za pytlíka.

Detektiv Ben Starsky je nejhorlivější tajný policista, který pracuje v chudých čtvrtích města Bay City v Kalifornii. Je šíleně oddaný své práci. Když má službu on, žádný zločin nezůstane nepotrestaný - a on je ve službě pořád. A to je dobře, protože musí splnit pěkně veliká očekávání: jeho matka byla u sboru legendou, jedna z nejlepších policistek v historii Bay City. Ale zatímco ona měla celou dobu jednoho partnera, Starsky kvůli svému zanícení mění partnery rychleji než ponožky.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko