Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Spy Kids / Spy Kids: Špioni v akci
  Trailer k pořadu Spy Kids / Spy Kids: Špioni v akci   Sledovat 1738 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Robert Rodriguez
Hrají a postavy:
Antonio Banderas (Gregorio Cortez), Carla Guginová (Ingrid Cortezová), Alexa Vegaová (Carmen Cortezová), Daryl Sabara (Juni Cortez), Alan Cumming (Fegan Floop), Tony Shalhoub (Alexander Minion)
Scénář:
Robert Rodriguez
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Kde zkušení špioni selžou, nastupují dvě šikovné děti!

Americký rodinný akční snímek vypráví o tom, jaké je to být dětmi slavných špionů a dokonce podědit talent na toto "řemeslo". Manželé Cortezovi vychovávají dvě děti, osmiletého Juniho a devítiletou Carmen. Vedou spořádaný život a nikdo netuší, že kdysi bývali špičkovými agenty. Až do té doby, než dům Cortezových přepadnou maskovaní agenti, to netuší ani jejich vlastní děti. Poté, co se rodiče v nově přijaté misi na záchranu bývalých záhadně zmizelých kolegů ztratí, vezmou děti věci do svých rukou. S patřičným vybavením, mezi které patří supermoderní miniponorka, raketová vznášedla či žvýkačky s elektrošokem, sourozenci objeví komplot v tajných službách a hnízdo zločinců ve výstředním hradu oblíbeného moderátora dětské televizní show...
Hodnocení:
55 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko