Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Špinavý trik
  Trailer k pořadu Špinavý trik   Sledovat 1515 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Krimi, Thriller
Režie:
David O. Russell
Hrají a postavy:
Christian Bale (Irving Rosenfeld), Bradley Cooper (Richie DiMaso), Amy Adamsová (Sydney Prosserová), Jeremy Renner (starosta Carmine Polito), Jennifer Lawrenceová (Rosalyn Rosenfeldová), Louis C.K. (Stoddard Thorsen)
Scénář:
David O. Russell, Eric Singer
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Podvádět se musí umět.

Fiktivní snímek Špinavý trik, který je založen na reáliích jednoho z nejpozoruhodnějších skandálů v dějinách Spojených států, vypráví příběh špičkového podvodníka Irvinga Rosenfelda, který je společně se svou obdobně vychytralou britskou partnerkou a milenkou Sydney Prosserovou přinucen ke spolupráci s agentem FBI Richiem DiMasem, jenž se zcela vymkl kontrole. DiMaso je s sebou strhává do světa jerseyských politických machinátorů a mafiánů, který je nebezpečný i lákavý současně. Carmen Polito je zanícený, ale prchlivý politik z New Jersey, který se ocitl v pasti mezi podvodníky a FBI. Irvingova nevypočitatelná manželka Rosalyn by se přitom mohla stát poslední kapkou, která způsobí, že se mocné hráze intrik a podvodů definitivně protrhnou.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko