Přehrajte si Šmoulové 2 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Šmoulové 2
  Trailer k pořadu Šmoulové 2   Sledovat Šmoulové 2 online
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Raja Gosnell
Hrají a postavy:
Hank Azaria (Gargamel (Václav Knop)), Neil Patrick Harris (Patrick (Ondřej Brzobohatý)), Brendan Gleeson (Victor (Jaromír Meduna)), Jayma Maysová (Grace), Jacob Tremblay (Modrásek (Jakub Nemčok)), Nancy O'Dellová (ona sama)
Scénář:
Jay Scherick, David N. Weiss, J. David Stem, David Ronn, Karey Kirkpatrick
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Připravte se na neplechy!

V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly. A tak se Gargamel rozhodne unést Šmoulinku do Paříže, kde si získal obdiv široké veřejnosti jako nejmocnější čaroděj světa. Nejvyšší čas, aby se do našeho světa vrátili Taťka Šmoula, Nešika, Mrzout a Fešák, aby se sešli se svými člověčími přáteli Patrikem a Grace Winslowými, a hlavně aby zachránili Šmoulinku! Ona si vždy ve světě Šmoulů uvědomovala svou odlišnost - najde v Neplechách Vexy a Hekusovi nové přátele? Nebo zjistí, kam doopravdy patří a že modrá je přeci jen ta nejlepší barva na světě?
Hodnocení:
55 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko