Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Sin City - město hříchu
  Trailer k pořadu Sin City - město hříchu   Sledovat 1530 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Nancy Callahanová), Devon Aokiová (Miho), Alexis Bledelová (Becky), Maria Bellová (Ava Lordová), Powers Boothe (Senator Roark), Cara D. Briggs (Hearing Panel Person)
Scénář:
Frank Miller, Robert Rodriguez
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Sin City - město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další ... po obojím. Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrni vzhledu, pocitům a dialogům knih.
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko