Přehrajte si Sedm životů online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Sedm životů
  Trailer k pořadu Sedm životů   Sledovat Sedm životů online
Žánr:
Drama
Režie:
Gabriele Muccino
Hrají a postavy:
Will Smith (Ben Thomas), Rosario Dawsonová (Emily Posaová), Woody Harrelson (Ezra Turner), Michael Ealy, Barry Pepper, Elpidia Carrillová (Connie Teposová)
Scénář:
Grant Nieporte
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Sedm jmen. Sedm cizinců. Jedno tajemství.

Režisér Štěstí na dosah a oscarový Will Smith přinášejí poutavý a napínavý příběh muže s děsivým tajemstvím, který se rozhodne napravit své hříchy tím, že zásadním způsobem změní život sedmi cizích osob. Jakmile se do toho pustí, nic ho nemůže odradit. Alespoň si to myslí. Ale Ben Thomas neměl nikdy tušení, že se do jedné z oněch osob zamiluje - a že právě ona ho začne měnit. Na počátku je sedm jmen: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner a Emily Posa. Jediné, co mají společného, je to, že se každý z nich ocitl v kritické situaci a zoufale potřebuje pomoc, ať už finanční, duchovní či lékařskou - a nemají tušení o tom, že si je Ben pečlivě vybral jako aktéry jeho cesty za spásou. Ale Emily Posa, optimistická žena s nemocným srdcem, změní Benovy plány jediným způsobem, který rozhodně neočekával - sblíží se s ním - a převrátí naruby jeho názory na svět a na to, co je nebo není reálné.
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko