Přehrajte si Scary Movie: Děsnej biják online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 124 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Scary Movie: Děsnej biják
  Trailer k pořadu Scary Movie: Děsnej biják   Sledovat Scary Movie: Děsnej biják online
Žánr:
Horor, Komedie, Mysteriózní, parodie
Režie:
Keenen Ivory Wayans
Hrají a postavy:
Carmen Electra (Drew Decker), Dave Sheridan (Doofy Gilmore), Frank B. Moore (není přítel od Drew), Giacomo Baessato (koledník), Kyle Graham (koledník), Leanne Santosová (koledník)
Scénář:
Buddy Johnson, Aaron Seltzer, Jason Friedberg, Phil Beauman, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Skvělý komediální horor, který trhá na cucky nejzdařilejší filmové horory posledních let jako Záhada Blair Witch, Šestý smysl a samozřejmě Vřískot.

Děj volně kopíruje Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. V poklidném americkém městečku začne řádit vrah ve známé halloweenové masce a černém kostýmu. Zaměřuje se na středoškoláky, ale jeho akce mají leckdy hodně svérázný průběh. Zlosynovu totožnost odhalí až Cindy Campbellová, která několikrát odolala jeho útokům, ale není jí to nic platné.
Hodnocení:
64 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko