Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Samotáři
  Trailer k pořadu Samotáři   Sledovat 1666 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
David Ondříček
Hrají a postavy:
Jitka Schneiderová (Hanka), Saša Rašilov (Petr), Labina Mitevská (Vesna), Ivan Trojan (Ondřej), Jiří Macháček (Jakub), Mikuláš Křen (Robert)
Scénář:
Olga Dabrowská, Petr Zelenka
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2000
Popis:
Běžte se zasmát sami sobě.

Sedm mladých lidí ve věku od 23 do 33 let se na konci devadesátých let ve velkém městě pokouší praktikovat cosi, čemu se dříve říkalo milostný vztah. A tak na sebe milostně narážejí a nechávají se unášet napříč různě dlouhodobějšími, či krátkodobějšími vztahy, které je dovedou zpět do samoty.

Zárukou toho, že filmu jde o víc než o pouhý záznam příběhu lidí tápajících v milostných vodách, jsou jména jeho autorů - scénáristy Petra Zelenky (Mňága - Happy End, Knoflíkáři) a režiséra Davida Ondříčka (Šeptej).
Hodnocení:
80 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko