Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Rok ďábla
  Trailer k pořadu Rok ďábla   Sledovat 1511 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Komedie
Režie:
Petr Zelenka
Hrají a postavy:
Jarek Nohavica (Jarek Nohavica), Karel Plíhal (Karel Plíhal), Jan Prent (Jan Holman), Karel Holas (Čechomor), František Černý (Čechomor), Radomír Pobořil (Čechomor)
Scénář:
Petr Zelenka
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Když vydržíte mlčet, uslyšíte melodie lidí kolem sebe.

Setkání s určitými lidmi může změnit náš život. Stejně tak setkání se zázrakem, s andělem nebo s alkoholem. Rok ďábla je film právě o takových setkáních. Jan Holman, vyléčený alkoholik, přijíždí do Čech točit dokumentární film o alkoholické léčebně. Tam se setkává s Jaromírem Nohavicou a jeho "strážným andělem", Karlem Plíhalem. Karel Plíhal inscenuje na zkoušku svůj vlastní pohřeb. Smuteční průvod doprovází hudba kapely Čechomor. Jejich energie mu učaruje. Později Čechomor doporučí jako doprovodnou kapelu Jaromíru Nohavicovi.
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko