Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Nesvá
  Sledovat 1609 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Cecile Emeke
Hrají a postavy:
Issa Rae (Issa), Jay Ellis (Lawrence (Dalimil Klapka)), Yvonne Orji (Molly Carter), Lisa Joyce (Frieda), Catherine Curtainová (Joanne), Maya Erskine (Diane Nakamura)
Scénář:
Larry Wilmore, Natasha Rothwell, Issa Rae, Laura Kittrell, Benjamin Jones, Jen Regan
Země:
USA
Rok výroby:
2016-2018
Popis:
Issa Rae, tvůrkyně, scenáristka a hlavní hvězda seriálu Nesvá, přináší na HBO v této ostře humorné komedii svůj neotřelý pohled na svět. Hlavními hrdinkami jsou nejlepší kamarádky Issa a Molly, které si klestí cestu mezi záludnými úskalími profesního i osobního života v Los Angeles, kde coby dvě černošské ženy popírající veškeré stereotypy musejí čelit nejrůznějším výzvám.
Hodnocení:
78 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko