Přehrajte si Na straně zákona online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 122 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Na straně zákona
  Sledovat Na straně zákona online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Catherine Morshead, Misha Manson-Smith, David Kerr, Harry Bradbeer
Hrají a postavy:
Elaine Cassidyová (DC Dinah Kowalska), Saira Choudhry (PC Tegan Thompson), Julie Clerehugh-Eaton (policejní úředník), Ste Johnston (PC Jonah Mitchell), Charlie Clark (Cathy Calvert), Will Mellor (DC Spike Tanner)
Scénář:
Mark Greig, Jimmy Dowdall, Paul Tomalin, Paul Abbott, Jack Lothian
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Komedie, která se odehrává na rozpadající se policejní stanici na odvrácené straně Manchesteru, sleduje skupinu policistů v přední linii přemítajících o tom, jak se vlastně dostali až sem, do téhle jednotky, na tuhle stranu města. Drogové laboratoře, žháři, neonacisté a nechvalně proslulí vrazi jsou pro tento úzce semknutý tým, v jehož čele stojí neuvěřitelně schopná, ale taky bezpochyby pomatená policejní inspektorka Vivienne Deeringová, na denním pořádku. Řádění obzvláště zvráceného sériového vraha však otřese i těmi nejotrlejšími členy ostříleného policejního sboru.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko