Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Mrtvý muž přichází
  Trailer k pořadu Mrtvý muž přichází   Sledovat 1551 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Tim Robbins
Hrají a postavy:
Susan Sarandonová (Sister Helen Prejean), Sean Penn (Matthew Poncelet), Robert Prosky (Hilton holič), Raymond J. Barry (Earl Delacroix), R. Lee Ermey (Clyde Percy), Celia Westonová (Mary Beth Percy)
Scénář:
Helen Prejean, Tim Robbins
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Film o vztahu zločince, odsouzeného na smrt, a jeptišky, která ho duševně doprovází několik dní před popravou.

Před šesti lety byl Poncelet odsouzen k trestu smrti za znásilnění a vraždu dvou lidí. Žije v těsné izolované cele. Čekáním na smrt ztrpknul a unavil se. Jeho poslední naději tvoří milosrdná sestra Helen, která s ním mluví hodiny a hodiny o jeho činu a pokouší se všemi způsoby dosáhnout pro něj milost. Naráží na sebe dvě rozdílné osobnosti, altruistka a zabiják. Dokáže zločinec pod jejím vlivem převzít odpovědnost za své činy?
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko