Přehrajte si Malá mořská víla 3 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Malá mořská víla 3
  Trailer k pořadu Malá mořská víla 3   Sledovat Malá mořská víla 3 online
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Peggy Holmes
Hrají a postavy:
Jodi Bensonová (Ariel (hlas)), Samuel E. Wright (Sebastian (hlas)), Jim Cummings (King Triton (hlas)), Sally Fieldová (Marina), Parker Goris (Flounder (hlas)), Tara Strongová (Adella / Andrina)
Scénář:
Robert Reece, Evan Spiliotopoulos
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Triton, vládce podmořské říše Atlantidy, při tragické události přijde o svou milovanou ženu a jeho sedm dcer ztratí matku. Nešťastný král truchlí a zakáže ve své krajině jakýkoliv zpět a hudbu. Královské dcery jsou znuděné z každodenních nezáživných povinností, na které dohlíží jejich přísná chůva. Ariel, nejmladší z princezen, začne toužit po zábavě a trochu vzrušení. Spřátelí se s rybkou Floundrem, která si i napříč královu zákazu zpívá a zavede Ariel do tajného klubu, kde hraje hudba a podmořští tvorové si tu můžou zazpívat. To ale není vše, po čem Ariel touží. Jak se jí podaří obměkčit otce, aby mohla hudba a zpět svobodně znít po celé Atlantídě? Táto úloha bude o to těžší, čím víc se ji bude snažit intrikánská chůva překazit.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko