Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Lovecraftova země
  Sledovat 1536 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Horor, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Daniel Sackheim, Yann Demange, Cheryl Dunye, Victoria Mahoneyová, David Petrarca
Hrají a postavy:
Abbey Lee (Christina Braithwhite 8 dílů, 2020), Chase Brown (mladý Atticus Black / ... 8 dílů, 2020), Aunjanue Ellisová (Hippolyta Black 8 dílů, 2020), Marcus A. Griffin Jr. (Teen Atticus Black 8 dílů, 2020), Jonathan Majors (Atticus Black 8 dílů, 2020), Wunmi Mosaku (Ruby Dandridge 8 dílů, 2020)
Scénář:
Misha Green, Jordan Peele
Země:
USA
Rok výroby:
2020
Popis:
Mladý válečný veterán Atticus, velký milovník sci-fi, se vydává spolu s kamarádkou a strýcem pátrat po otci, který zmizel za tajemných okolností. Jejich cesta se stává bojem o přežití v rasistické Americe padesátých let minulého století

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko