Přehrajte si Lovci pokladů online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Lovci pokladů
  Trailer k pořadu Lovci pokladů   Sledovat Lovci pokladů online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Ben Gates), Diane Krugerová (Abigail Chaseová), Justin Bartha (Riley Poole), Sean Bean (Ian Howe), Jon Voight (Patrick Gates), Harvey Keitel (Sadusky)
Scénář:
Oren Aviv, Marianne Wibberleyová, Jim Kouf, Charles Segars, Cormac Wibberley
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Aby rozluštil kód, musel porušit všechna pravidla.

Benjamin Franklin Gates obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Teprve Benovi se však podařilo sérii marných pokusů prolomit a konečně najít nejdůležitější vodítko k jeho nalezení - mapu ukrytou na zadní straně Deklarace nezávislosti. Když se ale o velkém objevu dozví jeho úhlavní nepřítel, je Ben postaven před velké dilema - pokud nezcizí nejcennější americký dokument sám, padne do rukou nebezpečného zločince. Do víru Benova závodu s časem, nebezpečnou konkurencí a vládními agenty je postupně vtažen jeho kamarád a počítačový nadšenec Riley a okouzlující restaurátorka Národního archivu Abigail Chase. Společnými silami se musí pokusit zrealizovat jednu z nejnáročnějších loupeží všech dob a rozluštit 2000 let staré tajemství největšího pokladu v dějinách Ameriky.
Hodnocení:
69 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko