Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Lord Longford
  Trailer k pořadu Lord Longford   Sledovat 1427 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Životopisný
Režie:
Tom Hooper
Hrají a postavy:
Lee Boardman (host talk show), Jim Broadbent (Lord Longford), Tam Dean Burn (Roy), Lindsay Duncanová (Lady Elizabeth Longfordová), Kate Milesová (Rachel Pakenhamová), Sarah Crowdenová (Lady Tree)
Scénář:
Peter Morgan
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Silný příběh o zločinu, trestu, vykoupení a odpuštění.

Profil jedné z nejneobvyklejších a veřejně nejpřitažlivějších osobností 20. století: Franka Aungiera Pakenhama, sedmého hraběte z Longfordu. Drama také sleduje Longfordovy nechvalně známé schůzky a korespondenci s Myrou Hindley, jež byla v roce 1996 zapletena do vraždy několika dětí v Anglii a ve vězení si odpykává doživotní trest. To vše uprostřed mediálního rozruchu tehdejší doby. Snímek prozkoumává důvody, proč žil Longford v neochvějném přesvědčení, že by měla být Hindley propuštěna a vrácena do běžného života. Film v neposlední řadě dokládá, jak ho jeho doporučení a dobrá víra ironicky stály jeho dobré jméno a pověst, kterou si budoval desítky let.
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko