Přehrajte si Ledové království online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Ledové království
  Trailer k pořadu Ledové království   Sledovat Ledové království online
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller, Hudební komedie
Režie:
Chris Buck, Jennifer Lee
Hrají a postavy:
Kristen Bellová (Anna (Tereza Martinková)), Idina Menzelová (Elsa - sněhová královna (Andrea Elsnerová, Monika), Jonathan Groff (Kristoff (Miloslav König)), Josh Gad (Olaf (Václav Kopta)), Santino Fontana (Hans (Ondřej Brzobohatý)), Alan Tudyk (vévoda z Weseltonu)
Scénář:
Jennifer Lee, Shane Morris, Hans Christian Andersen, Chris Buck, Dean Wellins
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko