Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Kletba bratří Grimmů
  Trailer k pořadu Kletba bratří Grimmů   Sledovat 1666 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Horor, Komedie, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Terry Gilliam
Hrají a postavy:
Petr Ratimec (Mladý Will), Barbara Lukešová (Matka Grimmová), Barbora Lukešová (matka Grimm), Anna Rustová (Sestra Grimmová), Jeremy Robson (Mladý Jacob), Matt Damon (Wilhelm Grimm)
Scénář:
Ehren Kruger
Země:
Česká republika, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Neexistuje zaklínadlo, které nemohou zvrátit. Neexistuje kouzlo, které nedokáží zlomit. Neexistuje ďábel, kterého nedokáží porazit.

Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko