Přehrajte si Impérium - Mafie v Atlantic City online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Impérium - Mafie v Atlantic City
  Trailer k pořadu Impérium - Mafie v Atlantic City   Sledovat Impérium - Mafie v Atlantic City online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Steve Buscemi (Enoch 'Nucky' Thompson), Michael Shannon (Agent Nelson Van Alden), Kelly Macdonaldová (Margaret Schroeder), Michael Pitt (James 'Jimmy' Darmody), Shea Whigham (Elias 'Eli' Thompson), Aleksa Palladinová (Angela Darmody)
Scénář:
Nelson Johnson, Meg Jackson, Steve Kornacki, Terence Winter
Země:
USA
Rok výroby:
2011-2013
Popis:
Atlantic City, 1920. Když byl alkohol postaven mimo zákon, ze zločinců se stali králové.

Na samém sklonku prohibice, v lednu 1920, zosnuje Enoch "Nucky" Thompson, přední osobnost Atlantic City, důmyslný plán, jak vydělat velké peníze pašováním alkoholu, a začíná obchodovat s Arnoldem Rothsteinem a Charlie "Lucky" Lucianem. Na Nuckyho se obrátí krásná a těhotná Margaret Schroederová, která ho prosí, aby jejímu manželovi pomohl sehnat práci. Ze zákopů první světové války se vrací Nuckyho bývalý chráněnec Jimmy Darmody a navazuje pochybné partnerství, které by mohlo mít pro něj i pro Nuckyho zničující následky. Epizoda Boardwalk Empire je pilotním dílem stejnojmenného televizního seriálu HBO v Čechách známého pod názvem Impérium - Mafie v Atlantic City.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko