Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Horizont události
  Trailer k pořadu Horizont události   Sledovat 1639 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
Paul W.S. Anderson
Hrají a postavy:
Laurence Fishburne (Kapitán Miller), Sam Neill (Dr. William Weir), Kathleen Quinlanová (Peters), Joely Richardsonová (Lt. Starcková), Richard T. Jones (Cooper), Jack Noseworthy (Justin)
Scénář:
Philip Eisner
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Kosmický horor o nekonečné hrůze čekající posádku záchranné lodě na palubě kosmického korábu, který se vynořil z neznáma.

Píše se rok 2047. Před několika lety zmizela v okolí planety Neptun experimentální kosmická loď Horizont události, vypuštěná k výzkumu sluneční soustavy. Nyní je z této lodi zachycen signál a tak je vyslána záchranná výprava. Jejím úkolem je loď najít, zjistit, co se s ní stalo a zachránit ty, kdo přežili. Členové posádky se však na palubě lodi setkávají s nepochopitelnými událostmi, které ohrožují jejich životy. Z jiné dimenze, kam se podařilo proniknout, totiž přišlo absolutní ZLO.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko