Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Frida
  Trailer k pořadu Frida   Sledovat 1738 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Romantický
Režie:
Julie Taymor
Hrají a postavy:
Salma Hayeková (Frida Kahloová), Mía Maestrová (Cristina Kahloová), Alfred Molina (Diego Rivera), Antonio Banderas (David Alfaro Siqueiros), Valeria Golinová (Lupe Marínová), Diego Luna (Alejandro 'Alex')
Scénář:
Hayden Herrera, Clancy Sigal, Diane Lake, Gregory Nava, Anna Thomas
Země:
USA, Kanada, Mexiko
Rok výroby:
2002
Popis:
Celá pravda o ženě.

Frida Kahlo prožila bouřlivý život plný bolesti i lásky, skandální milostné aféry i fatální vztah s manželem Diegem Riverou. Do dějin se zapsala nejen jako skvělá umělkyně, ale i sexuální a politická revolucionářka s horkou jižní krví. Barevné mexické ulice, vášnivá hudba, krásné ženy, charismatičtí muži a bouřlivé události první poloviny 20. století tvoří nedílnou součást životního příběhu této pozoruhodné ženy ...
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko