Přehrajte si Důkaz online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Důkaz
  Trailer k pořadu Důkaz   Sledovat Důkaz online
Žánr:
Drama
Režie:
John Madden
Hrají a postavy:
Gwyneth Paltrowová (Catherine), Anthony Hopkins (Robert), Jake Gyllenhaal (Hal), Danny McCarthy (Cop), Hope Davisová (Claire), Tobiasz Daszkjewicz (Řidič limuzíny)
Scénář:
David Auburn, Rebecca Millerová
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Dá se dokázat pravda? Dá se dokázat láska? Dá se dokázat genialita?

Důkaz je podmanivým příběhem o mladé ženě, kterou pronásleduje minulost jejího otce a stíny její vlastní budoucnosti. Důkaz odhaluje spojitost mezi genialitou a šílenstvím, křehkým přátelstvím mezi otci a dcerami a významem pravdy a rodiny.
Catherine strávila roky péčí o svého brilantního, ale rozkolísaného otce, matematického génia. V podvečer svých 27. narozenin se musí tato mladá dáma poprat nejen s příjezdem své sestry Claire, se kterou si nemá již co říci, ale také s pozorností Hala, otcova bývalého studenta, který chce najít v otcových zápiscích důležitý základ pro další matematickou práci.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko