Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Částečně zamračeno
  Trailer k pořadu Částečně zamračeno   Sledovat 1666 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Peter Sohn
Hrají a postavy:
Tony Fucile (Gus / Peck / Other males (hlas)), Lori Richardson (Female Cloud / Human Mom / Other females (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Částečně zamračeno je krátký film před filmem Vzhůru do oblak.

Krátký animovaný film Částečně zamračeno odpovídá vynalézavou formou na zajímavou otázku, odkud čápi berou děti, jež přinášejí šťastným rodičům. Přitom však nejde jen o lidské potomky, nýbrž o mláďata všeobecně. Odpověď se nachází vysoko na obloze, kde oblační tvorové (mraky) tvoří nové bytosti a předávají je doručovatelům, tedy čápům... Zatímco všichni vytvářejí roztomilá stvoření, smolař Gus plodí samé nebezpečné, ježaté čí zubaté výtvory, čímž notně trápí svého doručovacího čápa.
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko