Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Billy Crystal: 700 nedělí
  Trailer k pořadu Billy Crystal: 700 nedělí   Sledovat 1497 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Komedie
Režie:
Des McAnuff
Hrají a postavy:
Billy Crystal (on sám)
Scénář:
Billy Crystal, Alan Zweibel
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Komediální one-man show slavného Billyho Crystala 700 nedělí, jež je jedním z nejúspěšnějších broadwayských divadelních představení, ve dvouhodinovém speciálu natočeném v lednu 2014 v newyorském divadle Imperial. Komik během show vzpomíná na mnoho legend a postav, které ovlivnily jeho kariéru a pomohly mu stát se tím, kým je dnes. Probere několik dekád počínaje rokem 1950, zavzpomíná, jaké to bylo vyrůstat v milující židovské rodině v Long Beach. Představí několik příbuzných, kteří ho inspirovali; jazz, jenž ho provází celý život - jeho otec měl kultovní obchod s deskami na Manhattanu a strýc je producentem uvedeným do Síně slávy. Popíše svou posedlost New York Yankees, jmenovitě Mickey Mantlem; šok z nečekaného odchodu otce; vystrašenou, ale silnou matku; svou posedlost touhou stát se komikem, čehož dosáhl i díky podpoře své rodiny a později manželky.
Hodnocení:
84 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko