Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Aladin
  Trailer k pořadu Aladin   Sledovat 1645 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Ron Clements, John Musker
Hrají a postavy:
Scott Weinger (Aladin (hlas)), Robin Williams (obchodník (hlas)), Linda Larkinová (Jasmine (hlas)), Jonathan Freeman (Jafar (hlas)), Frank Welker (Rajah (hlas)), Gilbert Gottfried (Iago (hlas))
Scénář:
Ron Clements, John Musker, Ted Elliott, Terry Rossio, Ed Gombert, Burny Mattinson
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Báječné dobrodružství s létajícím kobercem a džinem, který má smysl pro humor.

Hlavní hrdina příběhu, chudý bagdadský chlapec Aladin, dostane příležitost splnit si s pomoci kouzelné lampy svůj sen o bohatství. Může se ucházet o ruku milované princezny Jasmíny, poznává však, že peníze nemohou nikoho udělat lepším. v boji se zlotřilým vezírem Džafarem, který chce uchvátit vládu i krásnou dívku, poznává hrdina moc pravdy, přátelství a odvahy. Pomáhá mu jeho věrná opička Abu, přítulný létající koberec a samozřejmě i svérázný džin z lampy.
Hodnocení:
80 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko