Sledovat film Zvonilka a piráti online

Přehrajte si film Zvonilka a piráti HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy Zvonilka a piráti na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Zvonilka a piráti   Sledovat Zvonilka a piráti online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy
Režie:
Peggy Holmes
Hrají a postavy:
Mae Whitmanová (Zvonilka (Marika Šoposká)), Christina Hendricksová (Zarina (Tereza Martinková)), Tom Hiddleston (kapitán James Hook), Lucy Liu (Silvermist), Ravenová (Iridessa), Grey Griffin (MC víla / Gliss)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski