Sledovat film Ztracený svědek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ztracený svědek
  Trailer k filmu Ztracený svědek   Sledovat 1485 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Thomas Jahn
Hrají a postavy:
Ian Somerhalder (William Archer), Ruta Gedmintasová (Elle Haas), Oliver Debuschewitz (Manny Rodriguez), David Scheller (Trevor Devlin), Anna Fin (Maddie Archer), Stefanie De Nicolo (zdravotní sestra)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Každý dobrý úmysl bude po zásluze potrestán. Jednoho dne se Williamu Archerovi zhroutil celý život, když zjistil, že ho žena podvádí s jeho šéfem. Jako by toho nebylo dost, stane se svědkem zločinu dvou agentů FBI. A ti se jej budou chtít za každou cenu zbavit. William musí začít tvrdě bojovat o holý život!
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski